AEG FSB53927Z

Popis produktu

Tato moderní vestavná myčka si vás získá funkcemi a dokonalou čistotou nádobí, na kterou se můžete spolehnout. Dolní koš myčky je vybaven držáky SoftGrips a podpěrami SoftSpikes. Díky tomu všechny vložené sklenice drží ve správné poloze na svém místě. Do zásuvky MaxiFlex pohodlně vměstnáte příbory a kuchyňské náčiní bez ohledu na velikost, nebo atypický tvar. Součástí funkce SatelliteClean je ostřikovací rameno, které má třikrát lepší pokrytí, než u běžných modelů. Dvojitě rotující rameno často mění úhel ostřiku a voda tak dosáhne do každého zákoutí. O jednoduché a příjemné ovládání se postará ovladač QuickSelect, se kterým snadno zvolíte délku programu a poklepáním přidáte další funkce. Technologie AirDry zajistí dokonale suché nádobí pomocí pootevřených dvířek před koncem programu.

Držák GlassHolder

Dolní koš myčky je vybaven držáky SoftGrips a důmyslnými podpěrami SoftSpikes. Díky tomu všechny vložené sklenice drží ve správné poloze na svém místě, bez sebemenší možnosti, aby se během mycího procesu jakkoli poškodily.

Zásuvka MaxiFlex

Díky zásuvce MaxiFlex do myčky vložíte bez problému úplně vše. Doslova. Pojme příbory a kuchyňské náčiní bez ohledu na velikost nebo tvar. Velkou předností jsou flexibilní dělicí příčky a maximální hloubka, která zajistí upravitelnost pro každou další várku nádobí.

Funkce SatelliteClean

Tento model myčky se pyšní funkcí SatelliteClean, jejíž součástí je ostřikovací rameno, které má třikrát lepší pokrytí, než je běžné. Dvojitě rotující rameno totiž neustále mění úhel ostřiku a voda díky tomu dosáhne do každého sebemenšího koutu. Výsledkem je precizně čisté nádobí.

Posuvný ovladač QuickSelect

Pokud i vy preferujete jednoduché a nekomplikované ovládání, pak budete ovladač QuickSelect kvitovat s povděkem. Pomocí posuvného ovladače snadno zvolíte délku programu a poklepáním přidáte další funkce. Mytí na míru se dokončí přesně v okamžiku, kdy budete vy potřebovat.

Technologie AirDry

Technologie AirDry zajistí dokonale suché nádobí. Podstata spočívá v tom, že se dvířka myčky před koncem sušicího cyklu pootevřou o deset centimetrů, aby mohl dovnitř proudit vzduch, který nádobí dosuší. Vlivem této cirkulace vzduchu se zvyšuje sušicí výkon a současně se minimalizuje spotřeba energie. 

16 990,00 Kč
Please select variants first