AEG L6SE26WC

Popis produktu

Tuto úzkou pračku si oblíbíte díky jejím kompaktním rozměrům, univerzální bílé barvě a nastavitelným nožkám. Nezabere moc místa a skvěle se vám vejde přesně tam, kam potřebujete. Jistě oceníte i nízkou hladinu hluku, několik pracích programů, přehledný a snadno ovladatelný LED displej. Skvělá je i funkce odložený start, dětský bezpečnostní zámek a ochrana proti vytopení. Pračka se pyšní kontrolou vyvažování náplně v bubnu. Kromě technologie Fuzzy Logic má také technologii ProSense, která dle hmotnosti náplně optimalizuje spotřebu energie a vody. Funkce TimeSave minimalizuje čas nutný k vyprání prádla a tím pádem snižuje spotřebu energie. Funkce SoftPlus ochrání prádlo během závěrečného cyklu s použitím aviváže.

Technologie ProSense

Technologie ProSense během pracího cyklu optimalizuje spotřebu energie a vody. Pečlivě zváží vloženou náplň a podle toho sofistikované snímače přizpůsobí délku praní. Výsledkem je dokonale čisté prádlo vyprané s maximální péčí.

Funkce SoftPlus

Tato funkce spolehlivě ochrání vaše prádlo během závěrečného cyklu. Oblečení rozprostře přímo proti bubnu pračky, aby se aviváž mohla dostat ke každému jednotlivému kousku, ke každé tkanině. Oblečení díky tomu bude nejen voňavější, ale zároveň ještě měkčí.

Funkce TimeSave

TimeSave je speciální funkce, která minimalizuje čas potřebný k vyprání prádla a tím pádem současně snižuje spotřebu energie. Kombinací funkce TimeSave a funkce Eco efektivně zkrátíte prací cyklus, přičemž výsledek praní bude i tak perfektní.

Funkce odložený start

Využijte praktické funkce vaší nové pračky naplno. Možnost odloženého startu jistě oceníte nesčetněkrát. Umožní vám prát tehdy, když se vám to hodí. Nastavte si čas spuštění, kdy potřebujete a až se vrátíte domů, bude na vás čekat čisté a voňavé prádlo připravené rovnou k pověšení.

Kvalitní invertorový motor

Velkou předností moderní pračky s invertorovým motorem je to, že takový spotřebič se pyšní nižší spotřebou, obecně vyšším výkonem a celkově delší životností. Kvalita je nejlepší volba. 

9 890,00 Kč
Please select variants first