AEG L8FEC49SC

Popis produktu

Pračka s předním plněním nabitá pokročilými funkcemi, které šetří váš čas i peněženku. Díky důkladnému promíchání pracího prostředku s vodou se roztok lépe a rychleji dostane ke každému vláknu. Tím je posílen efekt rychlosti a kvality vyprání. Pokud pospícháte, program ÖkoPower dokáže prádlo vyprat ve stejné kvalitě i za 59 minut. Pračka umí nejen skvěle odstranit špínu, ale také se snaží šetřit vaši peněženku. Například automatickou úpravou doby cyklu praní pomocí senzorů, které zváží vloženou náplň do bubnu.

Ochrana každého vlákna

Kvalita praní je posílena díky technologii ÖKOMix. Ta zajišťuje důkladné promíchání pracího prostředku i aviváže s vodou a až poté aplikaci na prádlo. Díky tomu je zabráněno srážení a nerozpuštění pracího prostředku. Skvělých výsledků praní je dosaženo i při zkrácených programech.

Rychlé praní

Vše vypráno za méně než hodinu? S velmi rychlým a nesmírně účinným programem ÖkoPower zvládnete vyprat prádlo již za 59 minut. Ve spolupráci s technologií ÖKOMix, která se postará o okamžitou aktivaci a promíchání pracího prostředku s vodou dosáhnete efektivních výsledků praní rychle a snadno.

Chytrý odhad náplně

Automatická detekce plnosti pračky se postará o šetření nejen nákladů spojených s provozem přístroje, ale také šetří váš čas. Integrované senzory zváží vložené prádlo a funkce ProSense upraví dobu praní podle toho, kolik prádla vložíte do bubnu.

Ochrana před pomačkáním

Pračka, která myslí na váš čas i po doprání. Věnujte méně času následnému žehlení. Pračka disponuje chytrou funkcí ProSteam, která se na konci pracího cyklu postará o parní pohlazení prádla, což značně napomůže k nadýchanosti a nižší pomačkanosti. Páru je možné použít i jako samostatný program.

Nový úsporný motor

ÖKOInvertor - to je nový vylepšený motor, který dodává pračce její vysoký výkon a spolehlivost. Zajišťuje nejvyšší účinnost praní a přitom je i velmi energeticky úsporný, a to při zvolení jakéhokoliv programu. O prádlo je vždy postaráno efektivně, účinně a úsporně.

20 490,00 Kč
Please select variants first