AEG T8DBG68SC - SKLADEM

Popis produktu

Zapomeňte na zdlouhavé věšení prádla a jeho sušení na sušáku. Se sušičkou AEG dosáhnete suchého prádla nejen mnohem rychleji, ale také s daleko uspokojivějším výsledkem. Díky speciálnímu systému můžete do sušičky vložit jakékoli prádlo, dokonce i to funkční, a spolehnout se na perfektní péči. Sušička je k vašemu prádlu maximálně šetrná, nevyužívá zbytečně vysokých teplot a suché a načechrané oblečení vám naservíruje v překvapivě rychlém čase. Díky inovativní technologii se můžete těšit na vysokou úsporu energie. Snadná bude i údržba - sušička obsahuje pouze jediný filtr, který se velmi snadno čistí.

Pro všechno vaše prádlo

Nebojte se svěřit sušičce AEG jakýkoli druh prádla. Disponuje totiž systémem AbsolutCare a speciálními programy, které se postarají o bavlnu, hedvábí, vlnu či funkční oblečení. Každému druhu prádla se dostane té nejlepší péče bez jakéhokoli poškození.

Suché oblečení raz dva

Sušička je vybavena vylepšeným tokem vzduchu, díky kterému dosáhnete suchého prádla rychle a účinně. I za krátkou dobu se můžete těšit na perfektní výsledek.

Nízká teplota, perfektní výsledek

Sušička nevyužívá zbytečně vysoké teploty pro to, aby dosáhla těch nejlepších výsledků. Přístroj je vybaven technologií SensiDry, která prádlo suší i při nízkých teplotách. Vaše oblečení tak nebude vystavené nežádoucímu teplu a nedoje k jeho poškození.

Úspora vaší energie

Spolehnout se můžete i na efektivní úsporu vaší energie. Technologie ProSense, kterou se sušička může pochlubit, používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty, jež se postarají o ideální délku provozu přístroje s ohledem na jeho náplň.

Ten nejúčinnější filtr

Jeden jediný filtr. Pouze ten sušička obsahuje, aby pro vás byla její údržba co nejsnazší. Filtr je dobře přístupný, snadno se čistí a zajistí efektivní úsporu energie.

11 990,00 Kč