Electrolux EKK54950OX

Kvalitní sporák s moderními funkcemi vám usnadní vaření. Na tomto modelu jistě oceníte snadné zapalování, nebo praktický elektronický časovač, který zajistí, že po uplynutí stanovené doby se trouba sama automaticky vypne. Jistě se vám bude hodit i sušicí funkce třeba pro výrobu oblíbeného sušeného ovoce, nebo funkce PlusSteam, která vykouzlí chutnější a křupavější kůrku, nebo měkkou a lahodnější texturu domácího chleba. Horkovzdušný systém této trouby zajistí její rychlejší ohřev, což uvnitř připraví optimální podmínky pro rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Připravované pokrmy díky tomu budou vždy rovnoměrně upečené. Nesmíme opomenout ani zdravé a chutné vaření v páře, které v pokrmech zachová všechny živiny.

Funkce PlusSteam

Tato funkce díky troše páry vykouzlí o poznání lesklejší barvu, chutnější a křupavější kůrku, nebo měkkou a lahodnější texturu domácího chleba. Nechte si chutnat a ukažte vaší rodině, že kuchyně je skutečně vaše království v pravém slova smyslu.

Rovnoměrná cirkulace vzduchu

Horkovzdušný systém zajistí rychlejší ohřev trouby, což uvnitř vytvoří optimální podmínky pro rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Díky tomu budou všechny připravované pokrmy vždy rovnoměrně upečené a dokonale lahodné.

Snadné zapalování

Každý, kdo pravidelně vaří, jistě ocení jednoduché zapalování. Tento model je vybavený praktickým zasunovacím otočným knoflíkem, s jehož pomocí varnou desku snadno zapálíte doslova jednou rukou.

Oblíbená sušicí funkce

Pokud rádi a často připravujete chutné a zdravé sušené ovoce nebo jiné suroviny, pak jistě s povděkem přivítáte sušicí funkci, která v rozmezí 50 až 100 °C odhalí příjemně měkkou strukturu a podmanivou sladkou chuť nejen sušených jablek.

Zdravé a chutné vaření v páře

Tento plynový sporák vám kromě jiného nabídne i v současnosti velmi oblíbené vaření v páře. Pokrmy připravované tímto způsobem si mohou zachovat všechny cenné živiny.

Praktický elektronický časovač

Jakékoli usnadnění během vaření je vítané. Elektronický časovač umožní nastavit si potřebnou dobu přípravy s tím, že po jejím uplynutí se trouba sama automaticky vypne. Určitě se vám bude hodit i funkce odloženého startu, se kterou můžete začít s přípravou jídla, až ve chvíli, kdy se vám to bude opravdu hodit. 

9 490,00 Kč
Please select variants first