Electrolux EW6S406BI

Popis produktu

Úzká pračka potěší moderními funkcemi, energetickou úsporností a úzkým provedením, díky němuž se hodí i do menších koupelen. Tato pračka díky inteligentní technologii SensiCare sama zvolí nejvhodnější program a upraví kombinaci množství vody, elektrické energie a času tak, aby praní bylo maximálně úsporné a prádlo dokonale čisté. V programové výbavě pračky najdete programy pro různé typy tkanin.

Rychlé a úsporné praní

Inteligentní technologie SensiCare, kterou je tato pračka vybavena, se vždy spolehlivě postará o ty nejlepší výsledky praní. Prací programy přizpůsobuje aktuální náplni pračky, čímž zabraňuje zbytečně dlouhému praní. Prádlo si tak déle zachová svůj vzhled a praní je navíc extra šetrné k životnímu prostředí i vaší peněžence. Pračka totiž spotřebuje pouze tolik vody a elektrické energie, kolik je skutečně potřeba.

Zbavte se alergenů snadno a rychle

Jednou z výhod této pračky je praktický antialergický program. Ten kombinuje vlhkou páru s vysokou prací silou, díky čemuž dokáže z oděvů šetrně a účinně odstranit bakterie a alergeny. Tento program ocení nejenom domácnosti s alergiky, ale i rodiny s malými dětmi, které mají citlivou pokožku.

Nepřizpůsobujte svůj čas pračce

S touto pračkou se vám nikdy nestane, že budete netrpělivě čekat na konec pracího cyklu. Pokud totiž budete spěchat, můžete si délku pracího cyklu přizpůsobit přesně podle vašich možností. Tím ušetříte nejen váš čas, ale i energii a vaše prádlo bude čisté tak, jak jste zvyklí. Samozřejmostí je i možnost odloženého startu.

Jemné a voňavé prádlo

Pračka disponuje funkcí SoftPlus, která zajišťuje důkladné namočení a rovnoměrnou distribuci aviváže ke každému vláknu praného prádla. Tato šikovná funkce je zárukou, že z pračky vždy vyndáte prádlo krásně provoněné, jemné a svěží.

Pomocník do každé domácnosti

Díky kompaktním rozměrům pračka skvěle zapadne i do malých koupelen a prádelen. O její spolehlivý chod s minimem hluku a vibrací se stará špičkový invertorový motor s dlouhou životností. Oceníte i ochranu proti vytopení, praktický dětský zámek či intuitivní ovládání pomocí klasického otočného kolečka a malého LED displeje. 

9 390,00 Kč
Please select variants first