AEG CIB56400BX

Popis produktu

Sporák s indukční varnou deskou a výkonnou troubou je jako stvořený pro bezstarostnou a úspornou přípravu jídel. Indukční varná deska nabízí čtyři zóny, jednoduché ovládání a ukazatel zbytkového tepla. Trouba je vybavena funkcí SteamBake, která obohacuje začátek pečení o páru. Povrch připravovaných lahůdek je pak zlatavý a krásně křupavý, uvnitř přitom pokrmy zůstávají měkké a vláčné. Precizní výsledky pečení dále podporuje horkovzdušný systém, který zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu uvnitř trouby. V neposlední řadě oceníte i povrchovou úpravu proti otiskům prstů, díky níž se trouba snáze udržuje v čistotě.

Úsporné a snadné vaření

Indukční varná deska přináší oproti jiným typům ohřevu mnoho výhod. Vaření na ní je energeticky úsporné a rychlé. Plusem je i snadná údržba a naprosto přesné ovládání, díky němuž budete mít vaření pod absolutní kontrolou. Tento model nabízí i sedmistupňový ukazatel zbytkového tepla, jenž přináší další úsporu.

Dokonale propečené pokrmy

Připálené na povrchu a nedopečené vespod? To se vám s touto troubou už nikdy nestane. Horkovzdušný systém distribuuje vzduch rovnoměrně po celém vnitřku trouby. Pokrmy jsou díky tomu vždy dokonale propečené.

Přidejte páru

Obrovskou výhodou této trouby je funkce SteamBake, která přidá na začátku pečení páru. Pára pak uchová těsto na povrchu vlhké, čímž se vytvoří zlatavá a křupavá kůrka, ale střed pokrmu zůstává měkký a vláčný. Tuto jedinečnou funkci oceníte zejména při pečení chleba, koláčů, bábovek či muffinů.

Usušte si úrodu

Díky funkci, která troubě umožňuje pracovat při teplotě 50 až 100 °C, si můžete pohodlně usušit úrodu ze zahrádky či nadbytky ovoce a zeleniny. Tato sušicí funkce vám umožní zachovat v potravinách všechny živiny i chuť a zároveň jim dodá měkkou strukturu.

Komfortní obsluha

Ovládání varné desky je dotykové a k obsluze trouby slouží standardní otočná kolečka spolu s přehledným digitálním displejem. Vybrat si budete moci z deseti pečicích programů, mezi nimiž nechybí ani praktický gril. Manipulaci s pokrmy výrazně usnadňují teleskopické výsuvy, které si můžete upravit podle vlastních potřeb. 

17 990,00 Kč