Electrolux LKR540100X

Popis produktu

Vaše kuchyň si zaslouží sofistikované, moderní a praktické spotřebiče. Tento model vám nabídne vše potřebné pro snadnou a rychlou přípravu jídel, ať už budete vařit klasicky na plotýnkách, nebo v multifunkční troubě. Integrovaný časovač vám vše usnadní, stačí nastavit délku přípravy jídel a trouba vás sama upozorní, že je již hotovo. Výsledný pokrm bude výtečný už jen díky rovnoměrnému rozptylu tepla, které zajistí lahodnou chuť každého sousta. Díky skleněným dvířkům budete mít kdykoli přehled o tom, co se děje uvnitř. Pokud budete vařit na plotýnkách, můžete se spolehnout na světelný indikátor zbytkového tepla, který vás ochrání před nepříjemným spálením. Všechny kuchařky jistě ocení i úložný prostor ve spodní části, který nabídne místo pro úschovu příslušenství a dalších drobností.

Praktická skleněná dvířka

Skleněná dvířka nejen, že dobře vypadají, ale zároveň vám nabídnou vítaný přehled. Jejich velkou předností je také snadná a rychlá údržba. Dvířka se skleněnými panely můžete jednoduše vyjmout, abyste je mohli pohodlně vyčistit a vyleštit.

Nechte si chutnat

Součástí sporáku je i multifunkční trouba, která jistě potěší všechny labužníky a příznivce dobrého jídla. Rovnoměrný rozptyl tepla se postará o to, aby každé jednotlivé sousto bylo lahodné a stejně výtečné. Příprava nejen rodinné večeře bude odteď rychlejší a snazší.

Světelný indikátor zbytkového tepla

Určitě oceníte nepostradatelného pomocníka v podobě světelného indikátoru zbytkového tepla, který vás bezpečně ujistí, že varná zóna je případně stále ještě teplá, a proto není vhodné na ní jakkoli sahat, čistit ji, nebo nechávat v její blízkosti hořlavé předměty.

Úložný prostor

Příjemným bonusem navíc je praktický úložný prostor ve spodní části tohoto modelu. Další úložné prostory se vždycky hodí a věříme, že je využijete i vy. Můžete je použít na uložení dalšího příslušenství a nepostradatelných drobností.

Exkluzivní úspora

Tento sporák vám díky výtečné izolaci nabídne nejen o deset procent větší energetickou úsporu než ostatní spotřebiče třídy A, ale současně spolehlivě udržuje teplo uvnitř, a právě díky tomu zajistí účinnější a hospodárnější spotřebu energie. 

10 490,00 Kč