ELECTROLUX EOC6H71X, PARNÍ TROUBA

Popis produktu

Právoplatnou královnou vaší kuchyně bude vestavná parní trouba, která zajistí dokonale propečené, křupavé a zároveň vláčné pochoutky. Parní pečení probíhá za nižších teplot a zajišťuje potřebnou vlhkost, takže pokrmy nejsou zbytečně vysušené. Teplotní sonda vždy ověří teplotu uprostřed pečeného jídla, takže je dosaženo ideálních výsledků. Celé nastavení trouby probíhá na přehledném LED displeji, který je velice intuitivní a nabízí i funkce minutky či časovače. Trouba je na požadovanou teplotu rozpálená již během několika okamžiků, což výrazně zkracuje váš čas strávený v kuchyni. Díky funkci AquaClean je údržba trouby velice snadná, takže mastnotu i připáleniny poté stačí pouze otřít hadříkem.

Šťavnaté pokrmy

Parní pečení, v kombinaci s tradičním ohřevem, přináší perfektně propečené, dokonale šťavnaté pokrmy se skvělou chutí.

Ideální výsledky

S teplotní sondou dosáhnete vždy ideálních výsledků, protože máte možnost sledovat teplotu přímo uprostřed pokrmu. Jakmile je dosažena požadovaná teplota, pečení je ukončeno.

Snadné nastavení

Přehledný LED displej je uživatelsky velmi příjemný. Intuitivně si nastavíte potřebný program a teplotu, zvolit si můžete také časovač či minutku.

Jednoduchá údržba

Funkce AquaClean odpařuje vodu ze dna trouby a díky vzniklé páře stačí i odolnou mastnotu či připečené zbytky jídel na povrchu jen lehce setřít hadříkem.

Zkraťte dobu vaření

Rychlé zahřátí trouby na požadovanou teplotu výrazně zkrátí váš čas strávený v kuchyni.  

21 990,00 Kč